Київстар+38 097 221 35 79
МТС+38 050 221 35 79
Life+38 063 221 35 79
Intertelecom+38 044 221 35 79

English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Водні споруди

Будівництво ставків і водоймищ.  Створення декоративних водоспадів і фонтанів

Будівництво ставків і водоймищ.

Створення струмків, водоспадів і фонтанів.


Вода з незапам'ятних часів заворожувала людини, залучаючи його увагу. Дивлячись на падаючу воду біля водоспаду або плаваючих рибок в ставку слухаючи дзюрчання води від фонтану люди здатні скинути з себе накопичилася напруга, зарядитися спокоєм і набратися сил на довгий час.


У наші дні, коли час біжить дуже швидко, люди, як ніколи, потребують того, щоб мати можливість розслабитися і відпочити.


Фонтан завжди вважався елементом розкоші і фінансового добробуту. Як елемент архітектурного оформлення, фонтан став використовуватися порівняно недавно, завдяки зростанню популярності фен-шуй. Сьогодні фонтан цілком доступний людині, навіть із середнім достатком.

Будівництво садового ставка .

Навіть самий малий декоративний ставок зробить багатшими сад. Він цілком підійде в якості водопою або місця для купання птахів або дрібних тварин.

При створенні водойми розміри його варто вибирати з розрахунку площі, на якій він буде розташовуватися.

  • Глибина від 60 до 80 см, рекомендується для водного дзеркала 3-5 кв.м.
  • Глибина від 80 до 100 см, для 5-12 кв.м.
  • Якщо площа водойми перевищує 15 кв.м., тоді глибина водойми повинна бути не менше 100 см.

Щоб мати можливість населити ставок водними мешканцями, потрібен водойму площею не менше 6 кв.м.. і глибиною не менше 80 см. Звичайно, чим більше розмір ставка, тим більше і різноманітніше його тваринний і рослинний світ.

Слід врахувати, що водойма глибиною більше 80 см, в зимовий час не промерзає до дна, що дозволяє рибі зимувати в ньому, за рахунок залишився у воді кисню .


Будівництво декоративної водойми .

Декоративні водойми можна розділити на кілька видів, залежно від технологій виробництва ставків і водойм.

  • З поліетилену роблять невеликі водойми, від 130 до 900 літрів.
  • Плівки, є найпопулярнішим матеріалом для влаштування декоративного водойм. Найчастіше використовують ПВХ покриття, такі плівки служать до 15 років, а бутилкаучукові можуть прослужити і до 50 років.
  • Декоративні водойми зі склопластику. У процесі експлуатації склопластик НЕ вигорить на сонці і не осиплеться.
Місцезнаходження при створенні декоративного ставка на садовій ділянці, вибирається з урахуванням того, що водойма повинен знаходиться під сонцем мінімум 5 годин на добу, а також біля нього не бажані листяні дерева, так як їх коренева система, може пошкодити дно, в гіршому випадку прорвавши гідроізоляційну систему ставка. Крім того восени, коли дерева починають скидати листя, вони потрапляють у воду, і осідають на дно, викликаючи процеси гниття, що, в свою чергу, призводить до небажаного збагаченню середовища декоративного ставка мікрофлорою, що, в свою чергу, веде до підвищеного утворення водоростей і порушення кисневого балансу.


Створення садового струмка
.

Варто лише трохи посидіти біля струмка, прислухаючись до дзюрчанню води, як всі проблеми йдуть у нікуди, і людина заряджається енергією.
Ми створюємо садові струмки таким чином, щоб вони дуже нагадували справжні природні струмки. Для будівництва садових струмків підходять будь схили. Будь відкритий газон можна оживити за допомогою рукотворного потоку води, обрамленого камінням і декоративними рослинами.


Створення декоративного водоспаду
.

Створення декоративних водоспадів можливо практично скрізь від вашої садової ділянки до квартири. Найбільшою популярністю користуються декоративні водоспади на садовій ділянці. Декоративний водоспад на присадибній ділянці, здатний додати неповторний шарм всій ділянці. Декоративний водоспад, містить в собі неповторний стиль, забезпечує навколишньому ландшафту особливу атмосферу. Повільно спадаюча каскадами вода водоспаду, рівномірний її дзюрчання, може не тільки додати яскраву індивідуальність, а й неповторність виду садової ділянки, а й зробити сприятливий вплив на Ваше здоров'я і життя в цілому. Будівництво водоспадів і підбір обладнання для водоспадів. Продаж обладнання для водоспадів.


Створення та будівництво водоспадів, незважаючи на уявну простоту, завдання не з легких, як з інженерної, так і з архітектурної точки зору. Зазвичай, тільки фахівець може коректно провести розрахунки, необхідні для будівництва водоспадів. При цьому також необхідно правильно підібрати обладнання для декоративного водоспаду.


Наша компанія створить водоспад, який буде виглядати як витвір мистецтва, бути гордістю власників, а всі інженерно-технічні комунікації і пристосування будуть приховані від очей, і нічим не нагадають про те, що це штучно створене споруду. Ваш декоративний водоспад цілком зійде за маленьке диво природи!


Створення садового фонтана .

Садовий фонтан привнесе в сад шум води, і багато сонячних відблисків. Садові фонтани дуже різноманітні. Садовий фонтан може бути у вільному, природному стилі, а може бути і правильною, геометричної форми .

Вода і камінь дуже добре поєднуються один з одним. Один з популярних видів садових фонтанів - це фонтани з пробуреного каменю. В таких фонтанах вода б'є прямо з отвору в камені і падає в розташовану внизу ємність.


Фонтан в декоративній водоймі .

Фонтани в озерцях, навколо яких плавають живі золоті рибки - один з найкрасивіших елементів ландшафту, який радує не тільки око, а й душу. Більшості людей подобається просто відпочивати неподалік від такого фонтану і слухати дзюрчання води в ньому. Додайте до цього плескіт води в ставку і рух риб у воді, і вийде неперевершена картина.

Такий фонтан можна створити на присадибній ділянці, в ставку або можна урізноманітнити інтер'єр вітальні невеликим фонтанчиком. Ефектно доповнить фонтан підсвічування з використанням плаваючих і підводних світильників. Для прикраси ставкового фонтану, ми використовуємо рослини і декоративні камені різних розмірів. Рослини наприклад, розташовуються для приховування обладнання, крім того, наявність рослин в ставку, робить його живим.


Фонтан-аератор в озері .

Для великих водойм фонтан, крім естетичної функції, використовується для насичення води киснем. Після установки фонтану в ставку поліпшується циркуляція води, і поліпшується здоров'я водних мешканців. Фонтан-аератор сприяє збереженню біологічного балансу ставка, і запобігає застійні процеси у воді, крім того за наявності фонтану у ставку знижується популяція комарів і зарозумілих мух .


Обслуговування водних споруд
.

Детальну інформацію з обслуговування водних споруд ви можете отримати перейшовши за  посиланням.


Зателефонуйте нам, і ми створимо персональне водне спорудження для Вас. Наші фахівці на цьому "собаку з'їли". При комплексному замовленні ми зробимо для вас відчутну знижку.

Заощаджуйте замовляючи у нас.


 

 

Зателефонуйте нам, наші телефони:

Міський київський: +38 044 221 35 79

Київстар мобільний: +38 067 375 06 70

Лайф мобільний: +38 093 855 10 21

МТС мобільний: +38 095 501 75 70 
  Украинский строительный портал www.promobud.ua