Київстар+38 097 221 35 79
МТС+38 050 221 35 79
Life+38 063 221 35 79
Intertelecom+38 044 221 35 79

English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Посів газонної трави

Укладення газону

 

"Коли копаєшся в саду, саме час пофілософствувати."

Рей Бредбері - "Вино з кульбаб"


Батьківщина газону - Англія. Для більшості жителів Британії сад без газону - не сад, і великі маєтки іноді являють собою одну величезну галявину. В саду середніх розмірів під газон відводять приблизно половину площі, а на решті землі вирощують квіти і чагарники, будують теплиці, розбивають городні грядки. Англійці кажуть: «Щоб створити хороший газон, потрібно 200 років». Для нас це дивно і зайвий раз нагадує про те, наскільки серйозно ставляться до газонів на їх батьківщині. Але завдяки новим технологіям їх вирощування та захисту від шкідників і хвороб, сьогодні ми можемо отримати газон своєї мрії: екологічно чистий, невибагливий, не вимагає кропіткої догляду набагато швидше. 

 Температура газонного покриття в літній день як мінімум на 5 ° С нижче температури порожнього грунту, а також мінімум на 15 ° С нижче температури бетонного покриття або асфальтних доріг. Газонна трава прекрасно підходить для гри дітей та відпочинку під час літнього сезону, благоустрою декоративних насаджень.


Посів газонної трави.

Одним з найбільш економних способів створення газону , є посів газону з нуля.

До переваг посіву газону можна віднести наступне:
 • При посіві рослини легко адаптуються до природних умов;
 • Посів газону здійснюється з середини квітня по кінець серпня;
 • Посів газону можна виробляти навіть у листопаді-грудні;
 • Можливість підбору травосмеси спеціально для Вас;
 • Посів газону є найбільш дешевим способом озеленення території.

До основних недоліків посадки газону можна віднести  необхідність приблизно 25-35 см родючого грунту, можливу неповноцінну схожість насіння через їх споконвічного поганої якості, виклевиваніе насіння птахами, необхідність видалення бур'янів, а також тривалий процес створення якісного пишного газону, який може розтягнутися від декількох місяців до двох років .

Щоб створити гарний зелений газон, необхідно провести перелік підготовчих робіт на заздалегідь обраному і розпланованому ділянці. Ми знаємо як це зробити.

Зателефонуйте нам, і ми з радістю виконаємо комплекс робіт з посіву газонної трави на Вашій ділянці.


Продаж і укладання рулонного газону.

Укладання рулонного газону дає можливість значно прискорити процес створення красивого зеленого газону. Будь ділянку голої землі за допомогою рулонного газону моментально прийме приголомшливий вигляд.

Рулонний газон вирощується на полях, із застосуванням особливої ​​технології та спеціальної техніки для посадки і догляду за ним. Копітка робота протягом декількох років дозволяє створити якісний густий газон з щільно переплетеної кореневою системою. Це дозволяє навіть після зрізування дерну, що не обсипатися землі, дозволяючи перевозити газон в рулонах з подальшою його укладанням на будь-яких територіях.

Незважаючи на те, що рулонний газон є порівняно недешевим задоволенням, є маса переваг значно переважаючих цю ціну:

 • Можливість миттєвого озеленення територій з весни до пізньої осені;
 • Висока якість рулонного газону, густота і інтенсивність забарвлення;
 • Рулонний газон, є досить стійким до механічних пошкоджень;
 • Газон такого типу практично позбавлений бур'янів;
 • Рулонний газон не вимагає в перший час постійної підгодівлі;
 • Для укладання газону необхідно приблизно 8-10 см родючого грунту.

Рулонний газон - відмінний спосіб швидко та зручно перетворити будь-яку ділянку землі в прекрасну галявину. Укладання такого газону не займає багато часу.

Зателефонуйте нам, і наша команда виконає укладку рулонного газону на Вашій ділянці, якісно і в найкоротші терміни.


Пристрій газону "під ключ".

Газон - відмінний спосіб швидко і зручно перетворити будь-яку ділянку землі в прекрасну галявину. Наша команда виконає всі роботи з влаштування газону якісно і в найкоротші терміни, а відмінний вигляд галявини перед ганком будинку або будь-якого іншого ділянки землі буде гарантований.

Наша компанія вже не перший рік працює на ринку газонів України. До нас звертаються як приватні особи, так і організації, так як після будівлі нового будинку або іншої споруди, завжди стоїть питання поліпшення зовнішнього вигляду навколишньої території. Будь-яка ділянка землі, за допомогою газонної трави ми змінимо до невпізнання.


Обслуговування газону.

Детальну інформацію з обслуговування газону ви можете отримати перейшовши за посиланням.


Зателефонуйте нам, наші телефони:

Міський київський: +38 044 221 35 79

Київстар мобільний: +38 067 375 06 70

Лайф мобільний: +38 093 855 10 21

МТС мобільний: +38 095 501 75 70

Схожі назви: посів трави, посів газону, створення газону, рулонний газон, купити рулонний газон, газон Київ, пристрій газону .

 
  Украинский строительный портал www.promobud.ua