Київстар+38 097 221 35 79
МТС+38 050 221 35 79
Life+38 063 221 35 79
Intertelecom+38 044 221 35 79

English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Посадка дерев

Рулонний газон

Посадка дерев і чагарників.

Посадка крупномірів.


Для озеленення дворів, вулиць, парків і скверів завжди використовувалися насадження з дерев. Дерева - це хороший спосіб підтримувати природну красу навколишнього середовища. Популярна нині посадка крупномірів практично завжди дає позитивні результати.

Можливість посадки різних дерев і декоративних рослин дуже залежить від пори року. Весна і осінь саме позитивне час для посадки рослин .

Навесні коли починається період вегетації рослин завдяки підвищенню температури повітря, настає найкраще для посадки рослин час.
Є й види, для яких більш сприятлива осіння посадка, наприклад: глід, липа, клен та ін

"101ОЗЕЛЕНІТЕЛЬ", пропонує професійну посадку дерев і рослин з внесенням необхідних добрив і живильної підгодівлею, а також подальше обслуговування і догляд за насадженнями.


Підготовка до посадки дерев і чагарників
.

Перед посадкою дерева, ми готуємо місце, грунт і навіть саму кореневу систему рослини. Наші різноробочі виривають велику яму і засипають туди попередньо подготавленний грунт насичений поживними елементами, для кращої приживлюваності саджанця.


Посадка дерев і чагарників .

Наші фахівці знають що садити дерево потрібно точно перпендикулярно до землі, дерево повинно знаходитися на глибині кореневої шийки, і що після посадки, положення дерева, його положення обов'язково зафіксувати за допомогою розтяжок.


Посадка декоративних рослин (туя, самшит, ялівець) .

Посадка декоративних рослин - це теж досить складний процес, всі тонкощі якого ми знаємо і постійно вивчаємо.

Декоративні рослини дуже вибагливі до "місця проживання", тому ми обов'язково до початку посадки вивчаємо посадкову територію, складаючи план-схему, в якій фіксуємо всі фактори, що впливають на "якість життя" рослини.


Посадка дерев.

Оптимальним часом посадки дерев можна вважати березень, квітень, вересень жовтень і зимові місяці коли температура не нижче 15 ° С, в непромерзлую землю.

Рослини, вирощені в контейнері, можна садити навіть жарким літом - за умови правильного поливу і притенения саджанця.


Посадка крупномірів
.

Найскладніша процедура посадки у дерев-крупномірів - тут ми задіємо спеціальну техніку. Зима - найбільш сприятливий період для пересадки крупномірів.

Хвойні рослини потрібно обов'язково пересаджувати з непошкодженими кореневою грудкою. Тому так важливий правильний вибір термінів посадки.


Посадка фруктових дерев і пристрій саду .

Кращий строк посадки яблунь і груш - жовтень, кісточкових культур - рання весна. Запізнення з весняної посадкою може призвести до загибелі дерев через сильний иссушения.

Фахівці компанії "101ОЗЕЛЕНІТЕЛЬ", знають коли і знають як створити сад, який буде радувати Вас довгі роки.


Обслуговування зелених насаджень
.

Одним з основних наслідків з'явилися шкідників, або хвороби рослини, є його засихання. Щоб запобігти появі шкідників і хвороб у всіх типів зелених насаджень, потрібно регулярно проводити обробку пестицидами, і обрізання або стрижку непотрібних або нежиттєздатних гілок. Детальну інформацію з всілякому обслуговування різних видів зелених насаджень, ви можете отримати перейшовши за посиланням.


Зателефонуйте нам, і ми виконаємо всі види робіт з посадки та обслуговування зелених насаджень.

 


 

Зателефонуйте нам, наші телефони:

Міський київський: +38 044 221 35 79

Київстар мобільний: +38 067 375 06 70

Лайф мобільний: +38 093 855 10 21

МТС мобільний: +38 095 501 75 70


 
  Украинский строительный портал www.promobud.ua