Київстар+38 097 221 35 79
МТС+38 050 221 35 79
Life+38 063 221 35 79
Intertelecom+38 044 221 35 79

English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Автоматичний полив

Автополив

Автоматичний полив

Осіння спецпропозиція: консервація системи автоматичного і краплинного поливу від 100 грн / зона


Система автоматичного поливу - це конструкція підземного типу прокладки, функцією якої є своєчасне, безперебійне та рівномірне зрошення заданих ландшафтних площ в автоматичному режимі. Основна ланцюг обладнання системи автоматичного поливу складається з: дощовиків (розбризкуючих головок), електромагнітних клапанів (відповідають за відкриття-закриття подачі води до зон поливу), контролера (автоматизоване управління поливом). Додаткове обладнання: поліетиленові труби для поливу, фітинги з'єднання трубопроводу, датчики (дощу, вологості грунту). Переваги системи автоматичного поливу: рівномірність зрошення, економія води (до 50 відсотків), точність у дозуванні води, своєчасність поливу, зведення ручної праці до мінімуму.

Системи поливу це далеко не розкіш, це попросту економія особистого часу і сил. Важкі відра, довгі шланги, нерівномірне зрошення - ось знайомі багатьом недоліки ручної роботи. Сьогодні системи поливу газону встановлюються не тільки на маленьких заміських ділянках, але і на великих площах муніципального значення: стадіони, парки і т.д.

Адже головне, що система автополиву просто не вимагає від Вас ретельного контролю. Ви можете вже бачити сьомий сон, в той час як вірна конструкція поливає кущі полуниці. Ще одна найважливіша перевага - система автоматичного поливу економить воду. Ви ще один раз переконаєтеся в тому, що добре мати заміський будинок.


Монтаж системи автоматичного поливу "під ключ".

Наша компанія надає послугу - монтаж системи автоматичного поливу "під ключ". Все, що входить в пакет послуги: обладнання (необхідне для системи автоматичного поливу, створення проекту системи автополиву, виконання робіт з встановлення та налаштування системи автоматичного поливу). Ми займаємося професійним монтажем систем автоматичного поливу вже не один рік, за цей час був накопичений колосальний досвід проведення монтажних робіт. Вивчені всі тонкощі і нюанси монтажного справи. Всі наші монтажні бригади володіють повноцінним рівнем знань, який необхідний для роботи. Закінчення монтажних робіт закріплюється актом прийому-передачі робіт і гарантійним зобов'язанням на виконані роботи, що в свою чергу також є нашим додатковою перевагою перед конкурентами. Монтаж системи автополиву - справа тонка, тому краще довірити його професіоналам.


Проектування системи автоматичного поливу.

Проектування системи автополиву один з етапів, без якого неможливо прорахувати вартість майбутньої Вашої системи, а головне неможливо змонтувати її. Це послуга безкоштовна в разі замовлення монтажу системи автоматичного поливу «під ключ». Але іноді замовнику потрібен тільки проект системи автополиву, а монтажні роботи будуть проводиться або самостійно, або бригадою будівельників, яка вже працює на об'єкті. Саме для цього й існує окрема послуга «Проектування системи автоматичного поливу». У пакет документів з проектування системи автоматичного поливу входить: план-схема розташування трубопроводів, дощовиків, електромагнітних клапанів; план-схема покриття площі зрошення; специфікація і опис обладнання; кошторисна вартість матеріалів.


Обслуговування систем автоматичного поливу.

Сервіс та обслуговування системи автополиву від компанії "101 ОЗЕЛЕНИТЕЛЬ", це гарантія якості і впевненості в працездатності Вашої системи поливу. Ми з радістю приймаємо ділянки наших клієнтів на сервісне обслуговування.

Дуже часто відбувається так, що системи поливу після монтажу залишаються без сервісного обслуговування. Наші фахівці готові із задоволенням обслуговувати Вашу систему автоматичного поливу. Така послуга як сервісне обслуговування систем автоматичного поливу - є перевагою лише професійних компаній.

Що входить в сервіс:

Сезонні, планові виїзди здійснюються два рази на рік (восени і навесні).

Що включає в себе весняне обслуговування? Це запуск системи автополиву після зимової консервації: повне налаштування всіх елементів системи, настройка програматора, прочищення форсунок від механічних забруднень, настройка радіусів і секторів поливу, установка і запуск насоса.

Осіннє обслуговування в свою чергу має на увазі консервацію системи на зимовий період: продування окремо кожної зони поливу (продування здійснюється стисненим повітрям за допомогою компресорної установки) що гарантує відсутність води в системі, яка може привести вашу систему в непридатність при заморозках; зняття насоса, відключення контролера.

Ми надаємо додаткові виїзди, у разі необхідності, наприклад, постійною проблемою системи поливу в процесі роботи є пошкодження її елементів газонокосаркою. У такому випадку вам потрібно тільки набрати номер телефону нашої компанії і ми відправимо до вас сервісну бригаду в лічені години.


Ремонт системи автоматичного поливу.

Команда фахівців компанії "101 ОЗЕЛЕНИТЕЛЬ" виконує кваліфікований ремонт у зв'язку поломкою або неадекватною роботою вашої системи автоматичного поливу.

Наші фахівці з радістю готові виїхати на діагностику і провести ремонт Вашої системи.

Є не мало причин які можуть привести систему поливу Вашої ділянки в неробочий стан. Ось список одних з найбільш поширені поломки системи автоматичного поливу - це забруднення, прориви на трубопроводі, механічні пошкодження дощовиків, електро-магнітних клапанів. Поломки насосних станцій, гідроакумуляторів та автоматики. Переважна більшість цих поломок пов'язано або з відсутністю, або з не якісним обслуговуванням системи автоматичного поливу.

Ми в свою чергу гарантуємо нашим клієнтам що їх система поливу, на яку витрачено чимало грошей, працюватиме безвідмовно.

Вартість ремонту системи поливу вашої ділянки складаються за фактом після діагностики виявлення проблеми.


 

Обслуговування системи автоматичного поливу.

Детальну інформацію з обслуговування системи автоматичного поливу ви можете отримати перейшовши за  посиланням.


 

Зателефонуйте нам, наші телефони:

Міський київський: +38 044 221 35 79

Київстар мобільний: +38 067 375 06 70

Лайф мобільний: +38 093 855 10 21

МТС мобільний: +38 095 501 75 70

 


Схожі назви:  Автополив, автоматичний полив, система автополиву, автоматичне зрошення, зрошувальна система, система автоматичного зрошення, полив, мікрокраплинного зрошення, крапельний полив, система крапельного поливу рослин, система мікрокраплинного поливу, система крапельного зрошення, система мікрокапнльного зрошення, система мікрополіва, мік ропіль, "Розумний" крапельний полив .

 
  Украинский строительный портал www.promobud.ua