Київстар+38 097 221 35 79
МТС+38 050 221 35 79
Life+38 063 221 35 79
Intertelecom+38 044 221 35 79

English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Освітлення

 

Ландшафтне та фасадне освітлення. Підсвічування водойми. Святкове освітлення.

Ландшафтне та фасадне освітлення. Підсвічування водойми. Святкове освітлення.


"Вночі кожен такий, яким йому б слід було бути, а не такий, яким він став."

Еріх Марія Ремарк - "Час жити і час помирати"


Розфарбуйте свою ніч!

На заміській ділянці особливу увагу потрібно приділити висвітленню, на питання робити чи не робити можна відповісти просто: милуватися ним ви, швидше за все, будете не тільки у світлий, але і в темний час доби . З адово-паркове освітлення не тільки допоможе Вам відчувати себе комфортно, і впевнене у нічній тиші Вашого саду, воно підкреслить красу нічного ландшафту, додавши нові фарби і змінивши вид звичних елементів. Це вже не просто мод але, але й дуже корисно і зручно. Встановлюючи освітлення, можна виділяти або навпаки прикривати, ховати деякі місця, ділянки площі. Таким чином притягається увагу на щось одне і відволікається від чогось іншого. Виділяється колір рослин, підкреслюється прозорість води.

Продумане ландшафтне, садово-паркове, фасадне і водне освітлення - це відмінна можливість додати незвичайний вид присадибної території, будь-якого будинку, споруди або водоймища. Система освітлення ландшафту, змусить сад заграти новими, несподіваними фарбами, а підсвічений басейн або альтанка зможуть стати його справжньою окрасою. З настанням темряви втілені дизайнерами світлові образи у вигляді світних дерев, різних дивовижних подсветок створять гармонійну, казкову, що перехоплює подих атмосферу Вашого ландшафту, парку або фасаду.


Ландшафтне освітлення.

Ландшафтне освітлення - один з важливих елементів благоустрою маєтку. Створивши систему освітлення, ви зможете насолоджуватися Вашим садом і в нічний час, коли м'яке світло тільки посилить таємничість і чарівність ночі.

У садово-парковому освітленні застосовуються садові світильники різних стилів, різноманітні садово-паркові ліхтарі, світлодіодні дерева, а також світлодіодні лампочки, зібрані в яскраві, наприклад новорічні гірлянди .

Ландшафтне освітлення використовується переважно для освітлення клумб, доріжок перед будинком, дерев, чагарників і переслідує дві основні мети:

 • зробити безпечним Ваше возращение додому в темний час доби;
 • гідно «висвітлити» Ваш ландшафтний дизайн.

Залежно від розміру території, ландшафтне освітлення може бути представлено у вигляді невеликої яскраво освітленій доріжки, що включає пару десятків ліхтарів або у висвітленні цілого комплексу дерев, чагарників, елементів ландшафтного дизайну.

Створення ландшафтного освітлення «під ключ».

Планування й установка освітлення у Вашому саду вимагають певних спеціальних знань в області електрики і дизайну, і ми пропонуємо Вам допомогу в цій нелегкій справі. Ми створимо для Вас ландшафтне освітлення "під ключ".

Ця послуга складається з створення дизайнерами проекту освітлення, а також монтажу цієї системи нашими професійними електриками і монтажниками. Наші дизайнери допоможуть Вам підібрати правильний тип і дизайн ліхтарів, світильників, та інших освітлювальних приладів, поєднавши раціональність, функціональність і декоративну привабливість в цілому.

Пам'ятайте, що встановлювати підсвічування у водних спорудах повинен тільки фахівець! Наші фахівці встановлять Вам ландшафтне освітлення будь-якої складності і візьмуть його на сервісне обслуговування.


Фасадне освітлення.

Одним з різновидів зовнішнього освітлення є архітектурна підсвітка (фасадне освітлення).

Фасадна підсвічування - це освітлення різних архітектурних компонентів і фасадів будівель зовні. Для створення фасадного освітлення застосовуються вуличні світильники спеціальної конструкції.

Типи фасадного освітлення:

 • Що заливають світильники, які заливають світлом весь фасад.
 • Локальне фасадне освітлення - освітлення найцікавіших деталей фасаду будівлі локальної підсвічуванням вуличними світильниками. Локальна фасадна підсвітка котеджу може бути виконана розміщенням прожекторів, підвісних або настінних світильників декоративної групи на фасаді. Цікавою є підсвічування вбудованими в стіну світильниками нижнього фасаду будівлі, а також підсвічування перил та сходів.
 • Приховане фасадне освітлення - створює світловий малюнок за допомогою установки вуличних світильників так, що будівля в даному ракурсі є більше фоном, ніж елементом освітлення.
 • Контурне підсвічування є важливою складовою загальної художньої ідеї світового вигляду садиби.

Фасадне освітлення «під ключ».

Ми надаємо послугу створення фасадного освітлення "під ключ". Ця послуга складається з створення дизайнерами проекту архітектурного підсвічування, а також монтажу цієї системи нашими професійними електриками і монтажниками. Наші дизайнери допоможуть Вам створити проект освітлення фасаду, і підібрати правильний тип і дизайн обладнання для декоративного підсвічування фасаду, поєднавши раціональність, функціональність і декоративну привабливість в цілому.

Пам'ятайте, що установка підсвічування будівель пов'язана з висотними роботами, і її повинен проводити тільки фахівець! Наші фахівці встановлять Вам підсвічування фасаду будь-якої складності, і візьмуть її на сервісне обслуговування.


Підсвічування водойми.

Освітлення води - один з найстаріших ефектів застосовуються в ландшафтному освітленні. Переміщення води змушує знаходиться в ній світло грати, особливо з брижами від фонтану або водопаду. Риба, якщо така є у водоймі, яка перетинає пучок світла, виробляє спалаху світла і тіні. І безумовно, вода може бути використана як джерело відображення світла на існуючі рослини і елементи ландшафту. Більше того, ми встановлюємо додаткові спрямовані світильники, щоб підкреслити найбільш декоративні ділянки водойми, особливо, якщо він поєднаний з водоспадом, альпійською гіркою, має яскраво виражену рослинність.

Підсвічені фонтани і водоспади завжди виглядають дуже неповторно і яскраво. Світло не просто падає на струмені води, він відбивається, заломлюється і падає навколо складним і яскравим поєднанням відблисків, різнокольорових іскор світла, химерною грою світла й тіні. А підсвічена зсередини гладь водойми виглядає просто заворожуюче: величезна, що світиться гладь води, що кидає світло на найближчі рослини, помітна здалеку.

Типи світильників для водойми:

 • Плаваючі світильники з жароміцного і не б'ється. Світяться м'яким світлом, що йде «зсередини», дуже декоративні. Також є різновид світильника, що висвітлює дно, плаваючи на поверхні, що в темний час доби дуже ефектно, особливо для спостереження за водними мешканцями.
 • Точкові світильники це невеликі підводні світильники, використовувані для підсвічування безлічі маленьких ділянок з різною рослинністю, альпінаріїв, струмків, каскадів. Мають схожість з електричними гірляндами з маленьких лампочок.
 • Підводні прожектори встановлюються у воді, на різній глибині. Особливо ефектні, при установці в фонтанах.

Підсвічування водойми "під ключ".

Послуга створення підсвічування водойми "під ключ" від компанії "101ОЗЕЛЕНІТЕЛЬ", складається з створення дизайнерами проекту освітлення водойми, а також монтажу цієї системи нашими професійними електриками і монтажниками. Наші дизайнери допоможуть Вам створити проект освітлення водойми і підібрати необхідне обладнання для декоративного підсвічування водойми, поєднавши раціональність, функціональність і декоративну привабливість в цілому.

Пам'ятайте, що встановлювати підсвічування у водних спорудах повинен тільки фахівець! Наші фахівці встановлять Вам підсвічування водойми будь-якої складності і візьмуть її на сервісне обслуговування.

 


Святкове освітлення "Ми запалюємо свято".

Не секрет, що висвітлення змінює настрій людини. Тому не дарма напередодні свят вулиці міст перетворюються до невпізнання, наповнюючи все і всіх святковим духом.

Для святкового освітлення використовують різні джерела світла: гірлянди, лампи, сітки, шнури, різні скульптури та інші. Традиційним святковим освітленням є гірлянди, яких особливо багато в переддень Нового Року.

Гірлянда - обов'язковий атрибут Нового Року. Незвичайне новорічне рішення - гірлянда з лапника. Вона відмінно буде поєднуватися з традиційною ялинкою та іншими елементами декору. Один з головних символів новорічних свят - Дід Мороз, а на заході Санта Клаус. Забавні і цікаві фігурки з підсвічуванням порадують дітей і дорослих і доповнять загальну атмосферу.

Новорічне оформлення ділянки

Новорічне оформлення та освітлення фасаду будівлі, а також і прилеглої території, потребує особливої ​​уваги. Завдяки прикрасі Ви будете виділятися на загальному тлі і зможете підкреслити унікальність власного декору.

Святкове освітлення можна використовувати не тільки до Нового року. Для цього необхідно лише змінити основні тематичні елементи у святковому освітленні. Також святкове освітлення допомагає втілити в реальність самі сміливі та оригінальні дизайнерські ідеї та фантазії.

Святкове освітлення, в тому числі і прикраса гірляндами, найкраще доручити нашим фахівцям-дизайнерам, які за допомогою світлових ефектів зможуть підкреслити і створити настрій і атмосферу Вашого свята, урочистої події. А Вам залишиться насолоджуватись чарівною обстановкою і зможете забути про клопоти пов'язаних з оформленням.

Створення святкового освітлення "під ключ".

Послуга створення святкового освітлення від нашої компанії, це:

 • розробка нашими дизайнерами концепції Вашого святкового освітлення;
 • підбір декоративні елементи для створення системи святкового освітлення;
 • монтаж елементів освітлення нашими професійними електриками і монтажниками.

Пам'ятайте, проводити монтаж освітлення повинен тільки фахівець! Наші фахівці встановлять Вам святкову підсвітку будь-якої складності, і візьмуть її на сервісне обслуговування.


Створення проекту системи освітлення.

Проектування системи освітлення, компанії "101ОЗЕЛЕНІТЕЛЬ", складається з створення дизайнерами проекту системи освітлення в цілому.

Наші дизайнери допоможуть Вам створити проект освітлення і підібрати необхідне обладнання для декоративного підсвічування водойми, поєднавши раціональність, функціональність і декоративну привабливість в цілому, а величезний асортимент освітлювальних приладів, який представлений на ринку дозволяє підібрати саме те обладнання, яке відповідає поставленої Вами задачі.


Монтаж системи освітлення.

Зателефонуйте нам і ми виконаємо всі роботи з монтажу вуличного освітлення.

На першому етапі монтажних робіт спеціально навчені люди риють траншеї, а також ями для установки освітлювальних приладів а по необхідності і бетонні роботи.

У другому етапі наші монтажники і електрики проводять вже безпосередньо установку та підключення освітлювальних приладів.


Як правило, освітлення ділянки планується на першому етапі ландшафтного будівництва, коли встановлюються місця розташування джерел світла і прокладаються всі необхідні кабелю. При комплексному підході до ландшафтного дизайну ділянки ми це робимо після того, як на ділянці закінчена висадка дерев і чагарників.
При установці освітлення у вже існуючому ландшафті, ми спроектуємо і змонтуємо систему освітлення так, щоб вписати його в існуючий ансамбль.

Створення системи освітлення "під ключ".

Послуга створення системи освітлення "під ключ" складається з:

 • обладнання;
 • витратних матеріалів;
 • монтажних робіт;
 • транспортних витрат;
 • гарантійних зобов'язань.

Також в цей список входить пакет документів: договір з гарантійним зобов'язанням, акт прийому-передачі робіт, план-схема комунікацій і відеозйомка на місцевості прокладених комунікацій.


Обслуговування системи освітлення.

Детальну інформацію з обслуговування систем освітлення ви можете отримати перейшовши за посиланням. 

 

Зателефонуйте нам, наші телефони:

Міський київський: +38 044 221 35 79

Київстар мобільний: +38 067 375 06 70

Лайф мобільний: +38 093 855 10 21

МТС мобільний: +38 095 501 75 70

Схожі назви:  з адово-паркове освітлення, системи садово-паркового освітлення, паркове освітлення, система освітлення ландшафту, освітлення ландшафту, ландшафтне освітлення, система ландшафтного освітлення, фасадне освітлення, фасадна підсвітка, підсвітка водойми, святкове освітлення, оформлення святкового освітлення, Новорічне освітлення .

 
  Украинский строительный портал www.promobud.ua