Київстар+38 097 221 35 79
МТС+38 050 221 35 79
Life+38 063 221 35 79
Intertelecom+38 044 221 35 79

English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Ландшафтне проектування

Ландшафтний дизайн та архітектура.

Ландшафтний дизайн та ландшафтна архітектура.

« Архітектор може побудувати стіни, і тільки дизайнер пожвавить ці стіни і вдихне в них душу. .. »

 


Придбавши ділянку за містом, напевно, Ви сподіваєтеся більше часу проводити на природі. Починаєте створювати комфортне для Вас середовище, замислюєтеся про впорядкування території. Постає питання хто такий ландшафтний архітектор, навіщо потрібен ландшафтний дизайнер.

Ландшафтна архітектура - об'єднання природних, будівельних і архітектурних компонентів у цілісну композицію. Формування композиції здійснюється за допомогою природних матеріалів і архітектурних споруд, із збереженням існуючих і створенням штучних пейзажів.

Ландшафтне проектування та дизайн ділянки є не менш складним і важливим завданням, ніж розробка проекту будівництва будинку. Зателефонуйте нам, і ми з радістю допоможемо Вам побороти всі ці труднощі, і впоратися з цим завданням.  Ми допоможемо Вам, створити професійний і грамотний проект систем озеленення і рекреаційних зон Вашої ділянки.


Розробка ландшафтного проекту "під ключ".

Звернувшись до нас, Ви отримаєте повний пакет документації.

Професійний ландшафтний проект - це сукупність безлічі документів, з яких деякі ми можемо створити за Вашим бажанням, а решта ж є обов'язковими для будь-якого проекту.


Підготовка пакету ландшафтної документації.

У пакет документації який ми підготуємо для Вас, входить:

 • генеральний план (карта);
 • дендроплан;
 • креслення і схеми (посадок, системи автополиву, системи освітлення, доріжок тощо);
 • перечетную відомість на весь посадковий матеріал;
 • попередній календарний план робіт;
 • попередній кошторис;
 • опис розробленої концепції ділянки;
 • консультації ландшафтного дизайнера.

Ознайомлення з ділянкою, його аналіз та вимірювання.

Перший етап нашої співпраці це загальна оцінка проектованої території. Перед початком проектування наш дизайнер обов'язково ознайомиться з місцевістю, як кажуть "в польових умовах":

 • вивчить особливості ділянки і його рельєф ,
 • проаналізує освітленість,
 • візьме пробу складу грунту на аналіз,
 • інвентаризує зелені насадження,
 • вивчить забезпеченість водою і можливості наявного насосного обладнання.

Ознайомившись з місцевістю, ми визначимо з Вами, яку систему дренажу використовувати, де будуть прокладені доріжки, де розміщуватимуться малі архітектурні форми, штучні водойми, квітники, господарська зона і пр.


У другому етапі створення ландшафтного проекту, наші фахівці розроблять ескізні варіанти проекту, які будуть відображати всі елементи благоустрою і їх розташування на ділянці. Після затвердження Вами одного з ескізів, ми приступаємо до розробки проектної документації.

Проектуванням займається ряд фахівців. Ландшафтний дизайнер допоможе втілити всі Ваші мрії, геодезист складе докладний план ділянки, інженер - схему систем освітлення та автополиву. Ми обов'язково врахуємо всі Ваші побажання і особливості Вашої ділянки.


Передпроектні роботи.

Третім етапом розробки, є передпроектні роботи на місцевості, які присвячені головним чином поглибленої інвентаризації ділянки. На цьому етапі створюється така передпроектна документація:

Топографічна зйомка території.

 • Наші фахівці проводять Топографічну зйомку території, за результатами якої ми складаємо детальний топографічний план, що відображає рельєф місцевості, наявність і характер природних водойм та існуючої рослинності. Відповідно до ці документом далі, ми складаємо план всіх інженерних робіт на місцевості.

Ситуаційний план ділянки.

 • Після ми складаємо Ситуаційний план , який грунтуючись на топографічному включає в себе всі будови, будівлі, споруди та під'їзні шляхи, розташовані як на самій ділянці, так і на прилеглій місцевості.

План інженерних комунікацій.

 • План інженерних комунікацій ми складаємо з особливою ретельністю, оскільки саме на його основі складаються проекти створення будь-яких нових споруд та реконструкції існуючих.

Агрохімічний аналіз грунтів.

 • Агрохімічний аналіз грунтів ми робимо в лабораторії. Від результатів цього аналізу залежить остаточний вибір рослин для посадки, а також необхідність робіт з удобрення грунту і зміни її структури і властивостей.

Гідрологічний аналіз грунту.

 • Гідрологічний аналіз грунту ми проводимо для вивчення грунтових вод на Вашій ділянці. Нам необхідно оцінити глибину їх залягання, напрям стоку, циклічні коливання рівня протягом року та інші параметри, на основі яких ми будемо планувати дренажні роботи і вирішувати питання поливу. Цей аналіз необхідний також для правильної посадки рослин.

Інвентаризація рослинності присадибної ділянки.

 • Інвентаризацію рослинності ми виконуємо для вирішення питання про збереження частини існуючих рослин на ділянці або їх заміні.

Аналіз освітленості території.

 • Інсоляціонний аналіз (аналіз природного освітлення) ми проводимо для проектування освітлених і тінистих зон, а також для планування посадки рослин, розбивки газонів і квітників, оформлення водойм, МАФів. Але найголовніше цей аналіз необхідний для правильної оцінки зовнішнього вигляду, який придбає ділянку після завершення всіх робіт - адже якісно спроектований ландшафт повинен виглядати однаково ефектно при будь-якому освітленні.

Завершальна стадія робіт з ландшафтного проектування - власне самі проектні роботи, цілком і повністю спираються на матеріали, підготовлені нами в ході двох попередніх етапів.


Наша компанія також виконає всі види робіт по втіленню проекту в життя, а також щодо подальшого повного сервісного обслуговування свого дітища.

Ми завжди дуже чекаємо Вашого дзвінка! Зателефонуйте нам прямо зараз і ми з Вами обов'язково домовимося!

Зателефонуйте нам, наші телефони:

Міський київський: +38 044 221 35 79

Київстар мобільний: +38 067 375 06 70

Лайф мобільний: +38 093 855 10 21

МТС мобільний: +38 095 501 75 70 
  Украинский строительный портал www.promobud.ua