Київстар+38 097 221 35 79
МТС+38 050 221 35 79
Life+38 063 221 35 79
Intertelecom+38 044 221 35 79

English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Обробка від шкідників та хвороб

Обробка від шкідників і хвороб

Осіння обробка саду і газону від шкідників і хвороб.

Осіння обробка саду

Осінній період дуже важливий для захисту саду від хвороб і шкідників. Не можна дати шкідників і збудників хвороб піти на зимівлю, зачаїтися всередині дерев, чагарників, а також в рослинних залишках в грунті. Осіння обробка саду від шкідників передбачає, насамперед, видалення бур'янів, опалого листя, зрізаних гілок. Рослинні залишки спалюють - тільки так можна знищити приготувався до зимової сплячки шкідників-комах і хвороботворні мікроорганізми.

Осіння обробка саду за допомогою обприскування - хороша профілактика від грибних захворювань зерняткових (яблук, груш, айви), кісточкових культур (вишні, сливи, абрикоса), винограду, смородини, агрусу і т.д. Це необхідний захід, який запобіжить весняне нашестя комах, підвищить врожайність плодових дерев і ягідних чагарників.

Дуже часто шкідники в саду - хвороботворні мікроорганізми і комахи, зимують на засохлих та пошкоджених хворобою пагонах. Хорошим механічним методом боротьби з ними є обрізка і знищення цих пагонів. А так же очищення кори плодових дерев від моху, лишайників, відмерлої кори, збирання та знищення хворих плодів.

За допомогою обприскування борються з моніліального опіком, клястероспоріозом, коккомікозом та ін Для осіннього обприскування використовують більш концентрований розчин, ніж для весняного, так як листя, які розчин може обпалити, на деревах вже немає.

Навіть якщо Ваш сад молодий і здоровий, все одно осіння обробка саду від шкідників і хвороб має бути проведена, не ігноруйте процедури щодо його захисту - профілактика є найкращим лікуванням.


Шкідники і хвороби газонів.

Будь газон це живий мікроорганізм, а як все живе на нашій планеті газон теж вимагає ретельного і постійного догляду. Боротьба з хворобами і шкідниками газону необхідна для його нормальної життєдіяльності. Специфіка цієї боротьби полягає в тому, щоб виявити заражені ділянки, і не допустити поширення по всій території газону. Важливо не запускати захворювання, а відразу ж вжити відповідних заходів. Якщо цього не зробити, то хвороби і шкідники можуть погубити газон.

Давайте подивимося і спробуємо зрозуміти, як і які хвороби, шкідники загрожують нашому улюбленому газону і як можна уникнути неприємних наслідків.

Снігова пліснява (фузаріоз)

Таку назву отримала найпоширеніша хвороба трав'яного покриву, збудником якої є гриби. Сприятливі періоди для розвитку фузаіроза - дощова осінь і весна після танення рясних снігів. Починається хвороба з появи на газоні невеликих плям жовтої трави, які мають тенденцію до збільшення, часом до 30 см в діаметрі. Якщо газон не лікувати, то плями змикаються і з'являються великі лисини. Снігової цвіллю цю хворобу називають тому, що в сиру погоду краю ураженої ділянки покриваються пухнастою, іноді з рожевим відтінком, цвіллю.

Червона нитка (коркова хвороба)

 Вражає вузьколисті злаки при рідкісної підгодівлі або повну її відсутність. Виявляється в кінці літа або восени у вигляді плям побурілої трави з неправильними обрисами, які потім набувають рожево забарвлення. У вологу погоду при уважному розгляді можна виявити серед трави тонкі червоні ниткоподібні освіти. Хвороба не небезпечна, але уражені ділянки, поки трав'яний покрив не відновляться, виглядають некрасиво.

«Долар слот» або хвороба партерного газону

Якщо ваш газон покрився невеликими, 2-2.5 см в діаметрі, золотистими або коричневими плямами, значить, він захворів. Плями маю тенденцію до кількісного збільшення та сливанию один з одним. Часом, поразка може накрити значну площу газону.

Офіоболус

 Дуже небезпечне, але, на з частиною, рідкісне захворювання. Вражає різні види костриця, особливо за відсутності підгодівлі, поганому дренуванні грунту і при надмірному внесенні вапна. Виявляється у вигляді невеликого поглиблення на поверхні газону, яке з роками збільшується в розмірах і може досягати декількох десятків сантиметрів. Трава по краях поглиблення втрачає забарвлення, в середині ураженої ділянки починають рости бур'яни і трави з жорсткими стеблами, що є характерною ознакою захворювання.

Лишайники

Зазвичай лишайники поселяються на запущених і недоглянутих газонах. Лишайники дуже схожі на плоскі листочки, з піднятими краями, пофарбовані зверху в темний, майже чорний, колір, якщо вони вологі, і в сірий колір, коли лишайник сухою. Лишайники добре розростаються на погано дренованих ділянках з недостатнім харчуванням, так само їм подобається рости в тіні. Тому, навіть на доглянутих англійських газонах зустрічаються лишайники, що ростуть під деревами.

Гриби-поганки, утворюють «Відьмині кільця»

Поганки часто ростуть на садових газонах. Однак, якщо їх кількість незначна, то це не повинно викликати занепокоєння, просто досліджуйте поверхню газону і видаліть органічні залишки, які і є живильним середовищем для поганок. Трапляється, що зростаючі на трав'яному покриві поганки починають утворювати кола, що розростаються з часом.


 

Це звичайно не повний список шкідників і хвороб рослин а процес боротьби з шкідниками дуже складний. Найкраще спробувати попередити виникнення цих шкідників і звести ймовірність появи таких гостей до нуля.

Якщо ви зіткнулися з такою проблемою як хвороба дерев або газону зателефонуйте нам, ми завжди готові прийти до вас на допомогу, ми зможемо вилікувати ваш сад і газон, а також зрадити йому первозданний здоровий вигляд!


Зателефонуйте нам, наші телефони:

Міський київський: +38 044 221 35 79

Київстар мобільний: +38 067 375 06 70

Лайф мобільний: +38 093 855 10 21

МТС мобільний: +38 095 501 75 70

 
  Украинский строительный портал www.promobud.ua