Київстар+38 097 221 35 79
МТС+38 050 221 35 79
Life+38 063 221 35 79
Intertelecom+38 044 221 35 79

English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Система автоматического полива

Что такое система автополива?

 

 

Автоматический полив представляет собой систему коммуникаций, основная задача которой: поливать газон, цветы, сад, город и другие растения в определенное время суток и с нужным количеством воды. Автоматический полив – это система коммуникаций, труб, распылителей, роторов, электромагнитных клапанов и других деталей. Вся эта система управляется и программируется с помощью пульта управления – контроллера. Программировать систему автоматического полива достаточно легко, есть русскоязычная инструкция и уверяем, что это намного проще, чем научиться пользоваться современным телефоном.

 

Что такое ландшафтное освещение?


Ландшафтное освещение не только поможет вам и вашим гостям чувствовать себя комфортно, и уверено в ночной тиши вашего сада. Оно подчеркнет красоту ночного ландшафта, добавив новые краски и изменив вид привычных элементов.

Дренаж

Дренаж

Дренаж


Вода з даху

З даху заміського будинку стікає 50-100 куб.м дощової і талої води на рік. Зливова каналізація збирає всю стікаючу з дахів воду і виводить її за межі ділянки. Якщо цю воду залишити без контролю, то вона утворює підвищену вологість на значній території ділянки. Наслідок - загнивання газону, пригнічення посадок, руйнування фундаменту і самої будівлі.

Вода з поверхні землі

Навіть за ідеальних дренірующіх властивості грунту, після сильного або затяжного дощу на поверхні землі виникають калюжі.  Поверхневі води, накопичуючись в більш низьких місцях, утворюють безстічні місця, сприяють підвищенню грунтових вод і затоплення садових доріжок. На територіях з вираженим рельєфом сприяють процесу розмиву грунтів.  У місцевості де найбільш поширений тип грунту - суглинки, вода на поверхні землі може  довго  стояти після дощу. Змінити ситуацію допоможе поверхневий дренаж.


Збір і відведення дощової і талої води - це обов'язкова опція в інженерному оснащенні кожного об'єкта заміського будівництва, будь то будинок або сад. Установка якісної зливової каналізації допоможе зберегти газони, квітники і клумби, фундамент будинку, здійснивши збір води з доріжок, майданчиків та інших покриттів.


Є ще причини створити на присадибній ділянці або об'єкті інфраструктури систему дренажу і зливової каналізації:

• Встановивши дренаж на присадибній ділянці, Ви не тільки допоможете запобігти змив грунту та осушення від надлишкових талих і грунтових вод, але також дренаж ділянки захищає Вашу землю, вона стає більш рихлою і родючої, при цьому зберігаючи всі свої поживні речовини. Тобто створює ідеальні умови для посадки дерев і чагарників, дозволяючи Вам насолоджуватися ландшафтним дизайном.

• Правильно розрахований і грамотно виконаний поверхневий дренаж і зливова каналізація істотно підвищать термін експлуатації об'єктів інфраструктури, принесуть комфорт і чистоту на територію Ваших дворів, вулиць і присадибних ділянок.


Проектування системи відводу поверхневої води (дренажу)

Склад і схема зливової каналізації визначається на етапі ландшафтного проектування і залежить від рішення вертикального планування ділянки. Поверхневий стік утворюють дощі і талі води.

У конструкцію системи, призначеної для збору і відводу води з садової ділянки, можуть входити дощеприймальні колодязі, водовідвідні канали або лотки, пескоуловители і підземні водостоки. Дощеприймальні колодязі розташовують на доріжках, в знижених місцях ділянки, у водостічних труб будинку. Водовідвідні лотки можуть входити в конструкцію доріжок, майданчиків і вимощення будинку. Вони збирають і видаляють воду безпосередньо в осушувальну канаву або в дощеприймальними колодязь.


Монтаж усіх видів дренажних систем і зливових водовідводів

При виконанні робіт пов'язаних з дренажем ділянки краще звернутися до професіоналів, які мають величезний досвід проектування дренажу ділянки і необхідний спеціалізований інструмент для виконання якісного дренажу ділянки. І тільки після цього Ви можете бути впевнені в тому, що комфорт проживання у Вашому заміському будинку буде дуже високим, а квіти буде дивовижної краси завдяки родючості грунту!

Ми, фахівці компанії «101 ОЗЕЛЕНИТЕЛЬ» виконуємо роботи по:

• проектування системи відводу поверхневої води (дренажу) для автономної зливової каналізації на грунтах різних типів;

• збірці всіх видів дренажних систем і зливових водовідводів;

• післягарантійного обслуговування дренажних систем.


Обслуговування дренажних систем.

Детальну інформацію з обслуговування дренажних систем і систем зливової каналізації ви можете отримати перейшовши за  посиланням.Зателефонуйте нам, наші телефони:

Міський київський: +38 044 221 35 79

Київстар мобільний: +38 067 375 06 70

Лайф мобільний: +38 093 855 10 21

МТС мобільний: +38 095 501 75 70

Схожі назви: 

 
  Украинский строительный портал www.promobud.ua