Київстар+38 097 221 35 79
МТС+38 050 221 35 79
Life+38 063 221 35 79
Intertelecom+38 044 221 35 79

English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Товари та послуги

Ландшафтне проектування. Ландшафтний дизайн

Ландшафтне проектування. Ландшафтний дизайн

Придбавши ділянку за містом, напевно, Ви сподіваєтеся більше часу проводити на природі. Починаєте створювати комфортне для Вас середу, замислюєтеся про благоустрій території. Постає питання хто такий ландшафтний архітектор, навіщо потрібен ландшафтний дизайнер.

Ландшафтна архітектура - об'єднання природних, будівельних і архітектурних компонентів у цілісну композицію. Формування композиції здійснюється за допомогою природних матеріалів і архітектурних споруд, із збереженням існуючих і створенням штучних пейзажів.

Ландшафтне проектування та дизайн ділянки є не менш складним і важливим завданням, ніж розробка проекту будівництва будинку. Зателефонуйте нам, і ми з радістю допоможемо Вам побороти всі ці труднощі, і впоратися з цим завданням. Ми допоможемо Вам, створити професійний і грамотний проект систем озеленення і рекреаційних зон Вашої ділянки.

Детальнiше >>


Обслуговування території.

Обслуговування території.Навіть найневибагливіші декоративні рослини, на відміну від своїх диких родичів, потребують постійного професійного догляду. У зв'язку з колосальною браком часу на обслуговування, сад, який людина створює своїми руками, швидко втрачає свій первозданний вигляд, або гине.

Ми пропонуємо перекласти всі турботи з обслуговування Вашої ділянки на наші плечі, спокійно відпочивати і насолоджуватися результатом. А всі необхідні роботи виконають наші фахівці. А наші ціни Вас приємно здивують.

Детальнiше >>


Обробка від шкідників та хвороб.

Важко поєднувати в собі і ділової людини і дбайливого садівника, займатися своїми справами і доглядати самостійно за своєю ділянкою. Безглуздо утримувати штат садівників, озеленювачів електриків, монтажників, різноробочих у себе на присадибній ділянці. Можна звичайно наймати робітників з прилеглої будівництва, але де гарантія якості, відповідальності та результату? Наша компанія займається професійним обслуговуванням території присадибних ділянок. Чим раніше ви зателефонуйте, тим більше часу і сил заощадите.

Детальнiше >>


Укладення газону

Укладення газонуГазон є досить простим і в той же час незамінним атрибутом облаштування та озеленення будь-якого присадибної ділянки, саду або парку. За допомогою нього можна створити шматочок яскравою привабливою природи, яка радує своїм естетичним виглядом, виділяє кисень і поглинає з атмосфери вуглекислий газ, пил та інші забруднення. Тільки від зовнішнього вигляду зеленого, соковитого і яскравого газону значно поліпшується вид будь-якої території. Крім цього, доглянутий газон значно підвищує оцінну вартість будь-якої нерухомості.

Температура газонного покриття в літній день як мінімум на 5 ° С нижче температури порожнього грунту, а також мінімум на 15 ° С нижче температури бетонного покриття або асфальтних доріг. Газонна трава прекрасно підходить для гри дітей та відпочинку під час літнього сезону, благоустрою декоративних насаджень.

Детальнiше >>


Посадка дерев і чагарників. Посадка крупномірів.

Посадка дерев і чагарників.  Посадка крупномірів.Для озеленення дворів, вулиць, парків і скверів завжди використовувалися насадження з дерев. Дерева - це хороший спосіб підтримувати природну красу навколишнього середовища. Популярна нині посадка крупномірів практично завжди дає позитивні результати.

Можливість посадки різних дерев і декоративних рослин дуже залежить від пори року. Весна і осінь саме позитивне час для посадки рослин.

Навесні коли починається період вегетації рослин завдяки підвищенню температури повітря, настає найкраще для посадки рослин час. Є й види, для яких більш сприятлива осіння посадка, наприклад: глід, липа, клен та ін

"101ОЗЕЛЕНІТЕЛЬ", пропонує професійну посадку дерев і рослин з внесенням необхідних добрив і живильної підгодівлею, а також подальше обслуговування і догляд за насадженнями.

Детальнiше >>


Системи автоматичного і крапельного поливу.

Системи автоматичного і краплинного поливу

Система автоматичного поливу - це конструкція підземного типу прокладки, функцією якої є своєчасне, безперебійне та рівномірне зрошення заданих ландшафтних площ в автоматичному режимі. Основна ланцюг обладнання системи автоматичного поливу складається з: дощовиків (розбризкуючих головок), електромагнітних клапанів (відповідають за відкриття-закриття подачі води до зон поливу), контролера (автоматизоване управління поливом). Додаткове обладнання: поліетиленові труби для поливу, фітинги з'єднання трубопроводу, датчики (дощу, вологості грунту). Переваги системи автоматичного поливу: рівномірність зрошення, економія води (до 50 відсотків), точність у дозуванні води, своєчасність поливу, зведення ручної праці до мінімуму.

Крапельний полив - один з альтернативних методів поливу, який дозволить вам рівномірно й економно полити ваші зелені насадження. Завдяки методу крапельного поливу вода подається прямо в прикореневу зону рослин. Найпоширенішими варіантами мікрозрошення є - крапельний полив полів і крапельний полив рослин (декоративних і харчових культур).

Системи поливу це далеко не розкіш, це попросту економія особистого часу і сил. Важкі відра, довгі шланги, нерівномірне зрошення - ось знайомі багатьом недоліки ручної роботи. Сьогодні системи поливу встановлюються не тільки на маленьких заміських ділянках, але і на великих площах: стадіони, парки і т.д.

Детальнiше >>


Ландшафтне та фасадне освітлення. Підсвічування водойми. Святкове освітлення.

Ландшафтне та фасадне освітлення.  Підсвічування водойми.  Святкове освітлення.

На заміській ділянці особливу увагу потрібно приділити висвітленню, на питання робити чи не робити можна відповісти просто: милуватися ним ви, швидше за все, будете не тільки у світлий, але і в темний час доби. Садово-паркове освітлення не тільки допоможе Вам відчувати себе комфортно, і впевнене у нічній тиші Вашого саду, воно підкреслить красу нічного ландшафту, додавши нові фарби і змінивши вид звичних елементів. Це вже не просто модно, але й дуже корисно і зручно. Встановлюючи освітлення, можна виділяти або навпаки прикривати, ховати деякі місця, ділянки площі. Таким чином притягається увагу на щось одне і відволікається від чогось іншого. Виділяється колір рослин, підкреслюється прозорість води.

Продумане ландшафтне, садово-паркове, фасадне і водне освітлення - це відмінна можливість додати незвичайний вид присадибної території, будь-якого будинку, споруди або водоймища. Система освітлення ландшафту, змусить сад заграти новими, несподіваними фарбами, а підсвічений басейн або альтанка зможуть стати його справжньою окрасою. З настанням темряви втілені дизайнерами світлові образи у вигляді світних дерев, різних дивовижних подсветок створять гармонійну, казкову, що перехоплює подих атмосферу Вашого ландшафту, парку або фасаду.

"Ми запалюємо свято". Пр азднічное освітлення. Не секрет, що висвітлення змінює настрій людини. Тому не дарма напередодні свят вулиці міст перетворюються до невпізнання, наповнюючи все і всіх святковим духом.

Детальнiше >>


Будівництво ставків і водойм. Створення струмків, водоспадів і фонтанів.

Будівництво ставків і водойм.  Створення струмків, водоспадів і фонтанівВода з незапам'ятних часів заворожувала людини, залучаючи його увагу. Дивлячись на падаючу воду біля водоспаду або плаваючих рибок в ставку слухаючи дзюрчання води від фонтану люди здатні скинути з себе накопичилася напруга, зарядитися спокоєм і набратися сил на довгий час. У наші дні, коли час біжить дуже швидко, люди, як ніколи, потребують того, щоб мати можливість розслабитися і відпочити. Фонтан завжди вважався елементом розкоші і фінансового добробуту. Як елемент архітектурного оформлення, фонтан став використовуватися порівняно недавно, завдяки зростанню популярності фен-шуй. Сьогодні фонтан цілком доступний людині, навіть із середнім достатком.

Детальнiше >>


Елементи садово-паркової архітектури. Малі архітектурні форми (МАФи).

Елементи садово-паркової архітектури.  Малі архітектурні форми (МАФи)Всім відомо що, будучи істотою соціальною, людина прагне в суспільство собі подібних, але залишаючись частиною природи, людина мимоволі прагне відчувати її присутність, відчувати запах квітів, чути шелест листя. Люди прикрашають свої будинки живими рослинами, створюють парки, сади, алеї, зелені зони для відпочинку, використовуючи різні елементи садово-паркової архітектури.

У сучасному понятті садово-паркова архітектура - це спосіб надати естетичний вид житлової середовищі, максимально використовуючи об'єкти живої природи.

Детальнiше >>


Добрива та засоби захисту рослин. Садова хімія.

Добрива та засоби захисту рослин.  Садова хімія. Звичайно, неможливо обійтися при догляді за садом без добрив. Сучасні добрива - це продукт високих технологій. Вони збалансовані за складом - містять весь необхідний для рослини комплекс елементів живлення; функціональні - не розчиняються водою, а розкладаються грунтовими бактеріями, період активності яких збігається з періодом активного росту рослин, так що бактерії вивільняють елементи живлення, перетворюючи їх у засвоювану для рослини форму.

Друга невід'ємна частина садових робіт - боротьба з шкідниками та збудниками хвороб. Народні засоби для такої боротьби, безумовно, існують. Але в деяких випадках «садові хімія» виявляється куди більш дієвою і при цьому досить безпечною.

Детальнiше >>

 


Зливова каналізація і поверхневий дренаж.

Зливова каналізація і поверхневий дренаж.

Є кілька причин створити на присадибній ділянці або об'єкті інфраструктури систему дренажу і зливової каналізації.

• Встановивши дренаж на присадибній ділянці, Ви не тільки допоможете запобігти змив грунту та осушення від надлишкових талих і грунтових вод, але також дренаж ділянки захищає Вашу землю, вона стає більш рихлою і родючої, при цьому зберігаючи всі свої поживні речовини. Тобто створює ідеальні умови для посадки дерев і чагарників, дозволяючи Вам насолоджуватися ландшафтним дизайном.

• Правильно розрахований і грамотно виконаний поверхневий дренаж і зливова каналізація істотно підвищать термін експлуатації об'єктів інфраструктури, принесуть комфорт і чистоту на територію Ваших дворів, вулиць і присадибних ділянок.

Детальнiше >>


Зателефонуйте нам, наші телефони:

Міський київський: +38 044 221 35 79

Київстар мобільний: +38 067 375 06 70

Лайф мобільний: +38 093 855 10 21

МТС мобільний: +38 095 501 75 70

Ключові слова: ландшафтний дизайн, ландшафтна архітектура, полив, системи поливу, автоматичний полив, рулонний газон, посів газону, посів газонної трави, газон, обслуговування газону, ландшафтне освітлення, посадка рослин, посадка квітів, посадка крупномірів, догляд за газоном, покіс трави
 
  Украинский строительный портал www.promobud.ua